fbpx

Kredyty Środa Wielkopolska

Znajdź ofertę dopasowaną do swoich potrzeb!

Potrzebujesz kredytu?

Kredyt hipoteczny, gotówkowy, konsolidacyjny... Oferty kredytowe w bankach - mimo że teoretycznie bardzo podobne - potrafią się znacząco różnić.
Jak wybrać więc najlepszą ofertę kredytu? Oczywiście, możesz samodzielnie przejść przez cały proces uzyskania finansowania. Zajmie Ci to jednak z pewnością dużo czasu i pochłonie wiele Twojej energii. Możesz również skorzystać z wsparcia doradcy kredytowego. Pozwoli Ci to oszczędzić czas, pieniądze i sporo nerwów!

Kredyty
hipoteczne

Kredyty
gotówkowe

Kredyty
konsolidacyjne

Uzyskaj kredyt dzięki pomocy profesjonalnego doradcy

Podjąłeś decyzję o ubieganiu się o kredyt i nie wiesz, co dalej? Najprostszym rozwiązaniem byłoby pójście do banku, dopełnienie wszystkich formalności i gotowe! Oczywiście, realia są zupełnie inne. Rzadko kiedy cały proces kredytowy przebiega tak "gładko". Tym bardziej, że warunki kredytowe w bankach potrafią się znacząco różnić.

Mimo że w Sieci możesz znaleźć wiele rankingów i analiz, pamiętaj, że większość z nich jest albo niekompletna, albo nieaktualna. Zdecydowanie lepszym pomysłem jest skorzystanie z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego. Doradcy, takiego jak ja!

W swoim portfolio posiadam oferty kredytów z wszystkich wiodących banków. Jestem także cały czas "na bieżąco" w nowościach, jeżeli chodzi o usługi finansowe. Dzięki temu mogę przygotować dla Ciebie takie oferty kredytu hipotecznego, gotówkowego czy konsolidacyjnego, które będą realnie najlepsze na rynku. Działam w Środzie Wielkopolskiej (tu mam swoje biuro), ale Klientów obsługuję także zdalnie.

Skontaktuj się ze mną!
oferta

Ubezpieczenia

Do usług finansowych, którymi się zajmuję, oprócz kredytów, zaliczają się również ubezpieczenia.

Kompleksowo doradzam w zakresie doboru ubezpieczenia, pomagam w załatwieniu formalności oraz przejściu przez cały proces zakupu polisy.

Zapraszam do biura, które znajduje się w dobrej lokalizacji Środy Wielkopolskiej.
sprawdź moją ofertę!
Maciej wojewodzic - ubzepieczenie i kredyty środa wlkp
poznajmy się!

Poznaj mnie lepiej!

Jestem doradcą kredytowym, który działa głównie w Środzie Wielkopolskiej i na terenie okolicznych miejscowości. Potencjalnych Klientów "przyciąga" do mnie głównie moje nastawienie, pełne zaangażowanie i miła obsługa. Dzięki temu szybko zyskują miano "nowych Klientów", by - po zakończeniu usługi - polecać mnie dalej.

Chcesz pozyskać środki na finansowanie inwestycji jako osoba fizyczna lub firma? Z przyjemnością pomogę Ci przejść przez wszystkie etapy procesu uzyskania kredytu hipotecznego, gotówkowego lub konsolidacyjnego. W codziennej pracy bardzo duży nacisk kładę na maksymalne dostosowanie oferty do potrzeb Klienta.

Jeżeli szukasz "doradcy od kredytów", przed którym usługi finansowe nie mają tajemnic, zapraszam do mojego biura w Środzie Wielkopolskiej!
Umów się na niezobowiązujące spotkanie!
inni o nas

Opinie Klientów

- Adam -
2022-08-22

Serdecznie polecam współpracę, jeżeli ktoś planuje kredyt hipoteczny. Wsparcie i zaangażowanie Macieja sprawia, że cały skomplikowany proces jest w zasadzie bezstresowy. Jeżeli na jakimś etapie pojawiają się pytania, to Maciej zawsze odpowiada cierpliwie i rozwiewa wszelkie wątpliwości. Z pomocą Macieja cały proces brania kredytu przebiega możliwie szybko i w sposób zrozumiały. Udział klienta we wszelkich zawiłych formalnościach związanych z kredytem jest ograniczony do minimum.
Świetny ekspert kredytowy!

- Kinga -
2022-01-05

Polecamy z czystym sumieniem!
Nie ma nikogo bardziej cierpliwego i zaangażowanego! Praca z Panem Maciejem była czystą przyjemnością. Wszystko w ekspresowym tempie, z dopięciem "na ostatni guzik".

Współpraca z doradcą kredytowym to ogrom korzyści!

Planujesz ubiegać sie o kredyt hipoteczny, gotówkowy lub konsolidacyjny? Jeżeli zależy Ci na tym, by wybrać najbardziej korzystną ofertę, rozważ współpracę z doradcą kredytowym. Wsparcie niezależnego profesjonalisty ma wiele zalet.

Doradca kredytowy doskonale zna oferty banków. Dzięki temu przedstawi Ci najlepsze propozycje. Świetnie orientuje się w tym, co się dzieje na rynku, a dzięki doświadczeniom nabytym podczas współpracy z wcześniejszymi Klientami, wie, na co zwracać szczególną uwagę podczas procesu kredytowego. Potrafi określić orientacyjny czas trwania formalności, więc jest również w stanie dopasować ofertę na podstawie tego kryterium.

Co ważne, współpraca z doradcą nic Cię nie kosztuje. Otrzymuje on prowizje od banków.

Sprawdź swoje możliwości kredytowe!

Kiedy jest najlepszy moment na kontakt z doradcą kredytowym?

Zastanawiasz się, kiedy umówić się na spotkanie z doradcą kredytowym? Odpowiedź na tak postawione pytanie jest naprawdę prosta - im szybciej, tym lepiej! Nawet, gdy nie podjąłeś jeszcze ostatecznej decyzji w sprawie kredytu, z przyjemnością pomogę Ci rozwiać w tym zakresie wszelkie Twoje wątpliwości! Podobnie zresztą w przypadku, gdy masz dylemat - pożyczka czy kredyt? Jestem w stanie z czystym sumieniem doradzić Ci, co będzie lepsze w Twojej sytuacji - czy wzięcie pożyczki, czy kredytu.

Niezależny doradca kredytowy, taki jak ja, posiada szerokie portfolio ofert instytucji finansowych. Dzięki temu jest w stanie dobrać (oczywiście dopiero po analizie potrzeb Klienta) najlepszy kredyt hipoteczny, gotówkowy czy konsolidacyjny.

Osobiście wspieram Klientów na każdym etapie formalności kredytowych. Mogę sprawdzić Twoją historię kredytową w BIK, pomagam dopełniać formalności, informuję o rodzaju niezbędnych zaświadczeń, doradzam, jeżeli chodzi o okres spłaty... Dodatkowo, sprawdzam na bieżąco, która oferta może być dla Ciebie najbardziej korzystna, pomagam wypełnić wniosek kredytowy i wyjaśnię Ci wszelkie zapisy umowy z bankiem.

Jestem na co dzień dostępny w swoim biurze w Środzie Wielkopolskiej i tam przyjmuję Klientów, ale mogę również pomóc Ci zdalnie.

Skontaktuj się ze mną!

Jak znaleźć najlepszy kredyt hipoteczny?

Oferta kredytów hipotecznych jest bardzo szeroka. W każdym banku czeka na Ciebie "najlepszy kredyt" na zakup nieruchomości. Oczywiście, najlepszy tylko w teorii... W praktyce usługi finansowe rządzą się swoimi prawami i jeżeli nie przeanalizuje się dokładnie oferty banku, można podpisać bardzo niekorzystną umowę kredytową.

Wybierając kredyt hipoteczny, korzystasz z porównywarek, dostępnych w Sieci? Mimo że Internet potrafi być świetnym źródłem wiedzy, w tym przypadku często zawiera nieaktualne już i niepełne dane o ofercie banków. Jeżeli więc chcesz uzyskać kredyt czy nawet pożyczkę, zdecydowanie lepiej udać się do doświadczonego, niezależnego doradcy kredytowego. Co istotne - najlepiej wybrać takiego, który nie współpracuje tylko z jednym bankiem. Wtedy masz pewność, że obiektywnie, z czystym sumieniem pomoże Ci wybrać rzeczywiście najlepszą ofertę kredytu.

Moje biuro mieści się w atrakcyjnej lokalizacji Środy Wielkopolskiej - niewielkiego miasteczka w okolicy Poznania. Z przyjemnością nieodpłatnie pomagam każdej osobie zainteresowanej kredytem hipotecznym, gotówkowym lub konsolidacyjnym. Jednocześnie, jestem w stanie także doradzić w zakresie ubezpieczenia życia, zdrowia, auta czy mieszkania.

Jeżeli Środa Wielkopolska jest daleko od Twojego miejsca zamieszkania, możesz się ze mną skontaktować i przejść przez cały proces także zdalnie. Mam doświadczenie również w takim doradztwie i nie jest to dla mnie żaden problem.

Zapraszam do kontaktu!

Kredyt czy pożyczka - co je różni?

Zastanawiasz się, czy lepiej wziąć pożyczkę, czy raczej kredyt? Szczególnie w przypadku kredytów gotówkowych, jest to dość częsta wątpliwość. Mimo że w pierwszej chwili można pomyśleć, że oba te produkty są niemal tym samym, w rzeczywistości jest zupełnie inaczej. Zanim jednak opiszę różnice, zacznę od podobieństw, bo, nie da się ukryć, takie również istnieją (i jest ich niemało)!

Przede wszystkim - i kredyty, i pożyczki to zadłużenia, które spłaca się co do zasady w ratach. Wszystkie najważniejsze informacje związane z kredytem czy pożyczką są zawarte w umowie. W obu przypadkach występuje maksymalna wysokość oprocentowania, a za opóźnienia w płatnościach naliczane są odsetki.

Skoro wiadomo już, jakie są podobieństwa, jeżeli chodzi o kredyty i pożyczki, można przejść do różnic, których jest naprawdę wiele. Nie będę wymieniać ich wszystkich, ponieważ zajęłoby to zbyt wiele miejsca. Opiszę jedynie najważniejsze różnice pod kątem potencjalnego Klienta.

Zacznijmy od tego, że różnią się one już na gruncie regulacji prawnych. W przypadku kredytów jest to Ustawa Prawo bankowe, natomiast pożyczek - Kodeks cywilny. Poza tym, kredytu udziela bank, natomiast pożyczkę może udzielić każdy podmiot podsiadający środki finansowe. Dodatkowo, w przypadku pożyczki nie zawsze istnieje wymóg zawierania umowy w formie pisemnej.

Wciąż nie jesteś pewien, który z produktów jest bardziej korzystny w Twojej sytuacji? Zapraszam do mojego biura znajdującego się w mieście Środa Wielkopolska. Z przyjemnością wyjaśnię Ci wszystkie nieścisłości i rozwieję wszelkie wątpliwości.
to nic nie kosztuje

Umów się na
bezpłatną
konsultację

Zastanawiasz się nad skorzystaniem z moich usług? Zapraszam Cię na bezpłatną konsultację! Pamiętaj, że doradztwo kredytowe jest dla Ciebie zawsze w 100% nieodpłatne. Jestem wynagradzany przez bank, z którego usług skorzystasz. Ostateczny wybór należy jednak zawsze wyłącznie do Ciebie!

Jeżeli w przypadku pracy doradcy kredytowego liczy się dla Ciebie miła obsługa, transparentne warunki współpracy oraz pełne zaangażowanie - świetnie trafiłeś!

Zapraszam do kontaktu i umówienia spotkania w moim biurze w Środzie Wielkopolskiej.

  ADRES
  Kosynierów 98
  Środa Wielkopolska
  SOCIAL MEDIA
  Copyrights (C) 2022 by Maciej Wojewodzic
  powered by getknow