fbpx

Ubezpieczenia Środa Wlkp.

Pomogę Ci wybrać najlepszą ofertę!

Potrzebujesz ubezpieczenia?

Na co dzień każdy z nas doświadcza różnych zdarzeń - zarówno tych planowanych, jak i losowych. Warto być przygotowanym na każdą ewentualność i odpowiednio się zabezpieczyć. Ubezpieczenia majątkowe i osobowe zapewnią Ci spokój i pewność, że w przypadku wystąpienia sytuacji kryzysowej, nie pozostaniesz bez wsparcia.

Wybierz rodzaj ubezpieczenia

Ubezpieczenie
na życie

Ubezpieczenie
domu lub
mieszkania

Ubezpieczenie
samochodu

Ubezpieczenie
turystyczne

Ubezpieczenie
firmowe

Sprawdź, jakiego ubezpieczenia potrzebujesz!

Wiesz, na czym Ci zależy, ale nie jesteś pewien, jakie ubezpieczenie zagwarantuje Ci ochronę w tym zakresie? Skontaktuj się ze mną i rozwiej wszystkie wątpliwości!
Jako agent ubezpieczeniowy, mający siedzibę w Środzie Wielkopolskiej, z przyjemnością zaoferuję Ci swoje wsparcie na każdym etapie wyboru ubezpieczenia - nawet wtedy, gdy jeszcze nie wiesz, czego szukasz!
oferta

Kredyty

Podjęcie decyzji o wzięciu kredytu nigdy nie było proste, ale w obecnych czasach jest jeszcze trudniejsze. Dlatego też fachowa pomoc doradcy kredytowego jest - dosłownie i w przenośni - na wagę złota!

Mogę przejść z Tobą przez cały proces kredytowy - począwszy od zbadania zdolności kredytowej, poprzez znalezienie najkorzystniejszej oferty, na przejściu przez formalności skończywszy.

Moje biuro znajduje się w Środzie Wielkopolskiej, ale obsługuję Klientów także online.
sprawdź moją ofertę!
Maciej wojewodzic - ubzepieczenie i kredyty środa wlkp
poznajmy się!

Poznajmy się lepiej!

Jestem doświadczonym agentem ubezpieczeniowym, działającym w mieście Środa Wielkopolska i okolicznych miejscowościach. Pomogę Ci zdiagnozować Twoje potrzeby, przygotuję dla Ciebie najlepsze oferty ubezpieczeń i udzielę odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania.

W swoim portfolio mam oferty ubezpieczeń wszystkich wiodących firm, funkcjonujących na rynku. Wyróżnia mnie profesjonalizm, zaangażowanie i duże doświadczenie jako agent ubezpieczeniowy. Do tej pory pomogłem już kilkuset osobom i ta liczba zwiększa sie z każdym dniem. Największą radością jest dla mnie fakt, że Klienci polecają moje usługi swoim bliskim. To najlepsze docenienie mojej pracy jako doradcy ubezpieczeniowego.

Mimo że lokalizacja mojego biura to Środa Wielkopolska, jestem elastyczny i współpracuję z Klientami również zdalnie. Dzięki temu możesz kupić polisę zarówno na terenie Środy Wielkopolskiej, jak i bez wychodzenia z domu.
skontaktuj się
inni o nas

Opinie Klientów

- Adam -
2022-08-22

Serdecznie polecam współpracę, jeżeli ktoś planuje kredyt hipoteczny. Wsparcie i zaangażowanie Macieja sprawia, że cały skomplikowany proces jest w zasadzie bezstresowy. Jeżeli na jakimś etapie pojawiają się pytania, to Maciej zawsze odpowiada cierpliwie i rozwiewa wszelkie wątpliwości. Z pomocą Macieja cały proces brania kredytu przebiega możliwie szybko i w sposób zrozumiały. Udział klienta we wszelkich zawiłych formalnościach związanych z kredytem jest ograniczony do minimum.
Świetny ekspert kredytowy!

- Kinga -
2022-01-05

Polecamy z czystym sumieniem!
Nie ma nikogo bardziej cierpliwego i zaangażowanego! Praca z Panem Maciejem była czystą przyjemnością. Wszystko w ekspresowym tempie, z dopięciem "na ostatni guzik".

Zalety korzystania z usług z doradcy ubezpieczeniowego

Na co zwracać uwagę, przeglądając oferty ubezpieczeń? Co jest kluczowe, a co nieco mniej istotne? Oferta ubezpieczeń jest tak szeroka, że znalezienie najlepszego może być czaso- i pracochłonne.

Oczywiście, każde towarzystwo ubezpieczeniowe ma swoich przedstawicieli. Tacy specjaliści dysponują jednak ofertą ograniczoną do swojej firmy. Współpraca z agentem ubezpieczeniowym ma natomiast tę zaletę, że posiada on w swoim portfolio oferty wielu towarzystw ubezpieczeniowych (nie tylko tych najbardziej popularnych, jak PZU, Allianz czy UNIQA). Dzięki temu jest w stanie dobrać dla Ciebie realnie najlepsze ubezpieczenie - ubezpieczenie szyte na miarę Twoich potrzeb!

Jako osoba, która funkcjonuje właśnie na takich zasadach, zapewniając profesjonalne i komfortowe wsparcie na każdym etapie doboru ubezpieczenia, zapraszam do kontaktu! Mam biuro w mieście Środa Wielkopolska, ale obsługuję Klientów również zdalnie.

Na co zwracać uwagę, wybierając ubezpieczenie?

Wybierając ubezpieczenie, warto zwrócić uwagę na kilka najważniejszych aspektów.

Istotny jest przede wszystkim zakres ubezpieczenia - powinien zawierać wszystko to, co jest dla Ciebie kluczowe. Możesz wybrać polisę od ryzyk wszystkich lub nazwanych. W przypadku pierwszej z nich, ubezpieczenie chroni Cię przed zdecydowanie większą ilością zdarzeń. Wiąże się to jednak również z wyższymi kosztami. Istnieją także inne rozwiązania, które przedstawi Ci z pewnością profesjonalny doradca ubezpieczeniowy.

Kluczowa jest też suma ubezpieczenia, ponieważ to od niej zależy wysokość odszkodowania. Warto się wystrzegać zarówno niedoubezpieczenia, jak i nadubezpieczenia. Wybierając ubezpieczenie samodzielnie, łatwo jest popełnić błąd. Dlatego też dobrze wesprzeć się fachową wiedzą osoby, jaką jest agent ubezpieczeniowy.

Limity czy wyłączenia odpowiedzialności, wysokość składki, karencja... To tylko kilka spośród wielu kwestii, na które należy zwrócić uwagę, wybierając ubezpieczenie.

Oczywiście, możesz samodzielnie przeanalizować oferty i podjąć decyzję o zakupie ubezpieczenia. Będzie to Ciebie jednak najprawdopodobniej kosztowało dużo czasu. Gotowe tabele, dostępne w Internecie, potrafią być natomiast bardzo nieaktualne.

Dlatego też warto korzystać z usługi, jaką jest doradztwo ubezpieczeniowe i zaufać osobie, która ma doświadczenie w tym zakresie. Dzięki temu wybór ubezpieczenia auta, firmowego (także dla pracowników), OC czy NNW będzie z pewnością zdecydowanie prostszy!

Skorzystaj z mojego bezpłatnego wsparcia i odwiedź moje biuro w mieście Środa Wielkopolska!
to nic nie kosztuje

Umów się na
bezpłatną
konsultację

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach i wspólnie znajdźmy najlepsze rozwiązanie dla Ciebie i/lub Twoich bliskich!

Zapraszam Cię do mojego biura, znajdującego się w mieście Środa Wielkopolska lub kontaktu telefonicznego bądź mailowego w celu umówienia się na tele- lub wideokonsultację. Dzięki temu zakup polisy ubezpieczeniowej jest możliwy nawet bez wychodzenia z domu!

  ADRES
  Kosynierów 98
  Środa Wielkopolska
  SOCIAL MEDIA
  Copyrights (C) 2022 by Maciej Wojewodzic
  powered by getknow